Kate Spade női napszemüveg ANGELIQUE-SUS-FU8-55
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 55.0 mm
híd szélesség: 16.0 mm
Arm hossz: 135.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem