Kate Spade női napszemüveg ARIELLA-G-S-AU2-58
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 58.0 mm
híd szélesség: 15.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem