Armani Exchange női napszemüveg AX4151S-836479-55
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 55.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem