Carrera Unisex férfi női napszemüveg CARRERA299-S-807-57
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 57.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem