Carrera férfi napszemüveg CARRERA8056-S-KB7-51
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 51.0 mm
híd szélesség: 22.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem