Kate Spade női napszemüveg CAYENNE-S-807-54
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 54.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem