Kate Spade Unisex férfi női napszemüveg DARILYNN-P-S-CX4-58
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 58.0 mm
híd szélesség: 16.0 mm
Arm hossz: 135.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem