Kate Spade női napszemüveg EMMALYNN-S-0807-54
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 54.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem
: tapasztalat a BLEND of luxury és stílus Kate Spade''s Emmalynn női napszemüveg. ezek polarizált cat-eye frames, made durable fekete műanyag, are perfectly kiegészítve by 54 mm szürke lencsék offering 100% UV védelem. Trust in Emmalynn''s ability to accentuate your elegance while providing optimum eye care. EMMALYNN-S-0807-54