Hugo Boss férfi napszemüveg HG1255-S-C9A-59
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 59.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 125.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem