Moschino női napszemüveg MOS088-F-S-807-55
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 55.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 150.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem