Kate Spade női napszemüveg NAOMI-S-733-52
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 52.0 mm
híd szélesség: 24.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem