Kate Spade női napszemüveg NATHALIE-G-S-35J-55
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 55.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem