Polaroid Polarizált női napszemüveg PLD4165-S-X-KB7-55
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 55.0 mm
híd szélesség: 21.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem