Polaroid Polarizált női napszemüveg PLD6192-S-VK6-54
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 54.0 mm
híd szélesség: 16.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem