Polaroid Polarizált női napszemüveg PLD6198-S-X-1ED-52
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 52.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem