Versace női napszemüveg VE4455U-5353-3-53
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 53.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem
: Unleash your inner diva Versace''s női napszemüveg. Crafted in Italy, ezek divat-forward shades jellemző a lila átlátszó műanyag Szemüvegkeret in an alluring ovális alak. The sötét barna lencsék, boasting 53 mm szélesség, offer 100% UV védelem, safeguarding your eyes while accentuating your stílus. ezek Versace napszemüveg combine luxury, stílus, és védelem in egy package. VE4455U-5353-3-53