Blenders Unisex férfi női napszemüveg 2060261WZ52C3
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 52.0 mm
híd szélesség: 10.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem