Kate Spade női napszemüveg ALEXUS-S-PJP-50
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 50.0 mm
híd szélesség: 24.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem