Fossil férfi napszemüveg FOS3144-G-S-AOZ-60
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 60.0 mm
híd szélesség: 15.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem