Levi''s női napszemüveg LV1014-S-086-54
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 54.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem