Missoni női napszemüveg MIS0034-S-KB7-53
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 53.0 mm
híd szélesség: 21.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem