Missoni női napszemüveg MIS0052-S-DDB-59
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 59.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem