Moschino férfi napszemüveg MOS164-S-4AN-60
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 60.0 mm
híd szélesség: 21.0 mm
Arm hossz: 130.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem