Armani Exchange női napszemüveg AX2055S-610394-46
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 46.0 mm
híd szélesség: 21.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
lencsék védelem: 100% UV védelem