Pierre Cardin Női napszemüveg PC8399S-5OE-56
Várható érkezés
Részletek
gyártó: Pierre Cardin
ModellNr : PC8399S-5OE-56
nem: Női
ehemalige Listaár:*: 169,00 Euro
anyag: Fassung: műanyag
Méret:
  • magasság der Brillengläser: ca. 41 mm
  • Szélesség der Brillengläser: ca. 56 mm
  • Szélesség zwischen den Brillengläser (Stegbreite): ca. 15  mm
  • Szélesség zwischen den Bügeln: ca. 130 mm
  • szár hossz: ca. 135 mm
szűrőkategória / Schutz: szűrő 2 / 100% UVA & UVB
: szállítás Pierre Cardin tokban
Garantált eredetiség: Nincs kockázat, csak prémium márkák.
Próbáld fel: Nem vagy biztos a méretben? Várunk budapesti bemutatótermünkben!
Hazai biztonság: Magyar cég, 10 év tapasztalat, 200.000+ mosoly.
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos