Costa del Mar női optikai szemüvegkeret 6S1005-100504-48
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 48.0 mm
híd szélesség: 16.0 mm
Arm hossz: 135.0 mm
: Costa del Mar, Mariana Trench 110, női optikai szemüvegkeret, 6S1005-100504-48
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos