Costa del Mar női optikai szemüvegkeret 6S1005-100507-51
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 51.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Costa del Mar, Mariana Trench 110, női optikai szemüvegkeret, 6S1005-100507-51
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos