Costa del Mar férfi optikai szemüvegkeret 6S3010-301002-53
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 53.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 140.0 mm
: Costa del Mar, Pacific Rise, férfi optikai szemüvegkeret, 6S3010-301002-53
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos