Costa del Mar férfi optikai szemüvegkeret 6S8002-800204-54
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 54.0 mm
híd szélesség: 18.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Costa del Mar, Forest Reef, férfi optikai szemüvegkeret, 6S8002-800204-54
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos