Kate Spade női optikai szemüvegkeret ABBEVILLE-086-48
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 48.0 mm
híd szélesség: 15.0 mm
Arm hossz: 125.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos