Burberry női optikai szemüvegkeret BE2073-3002-53
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 53.0 mm
híd szélesség: 16.0 mm
Arm hossz: 135.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos