Banana Republic női optikai szemüvegkeret BR-0JZU-53
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 53.0 mm
híd szélesség: 15.0 mm
Arm hossz: 130.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos