Carolina Herrera női optikai szemüvegkeret CH0066-HBJ-55
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 55.0 mm
híd szélesség: 14.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos