David Beckham férfi optikai szemüvegkeret DB1123-WR7-50
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 50.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 150.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos