David Beckham férfi optikai szemüvegkeret DB7060-F-2M2-53
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 53.0 mm
híd szélesség: 20.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos