David Beckham férfi optikai szemüvegkeret DB7074-F-2M2-55
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 55.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos