David Beckham férfi optikai szemüvegkeret DB7105-086-51
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 51.0 mm
híd szélesség: 21.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos