Carolina Herrera női optikai szemüvegkeret HER0094-807-54
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 54.0 mm
híd szélesség: 15.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos