Isabel Marant női optikai szemüvegkeret IM0034-2M2-49
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 49.0 mm
híd szélesség: 23.0 mm
Arm hossz: 150.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos