Isabel Marant női optikai szemüvegkeret IM0045-2M2-50
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 50.0 mm
híd szélesség: 21.0 mm
Arm hossz: 150.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos