Longchamp női optikai szemüvegkeret LO799S-847-69
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 69.0 mm
híd szélesség: 20.0 mm
Arm hossz: 130.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos