Levi''s Unisex férfi női optikai szemüvegkeret LV1001-PJP-51
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 51.0 mm
híd szélesség: 21.0 mm
Arm hossz: 150.0 mm
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos