Levi''s férfi optikai szemüvegkeret LV1018-0PJP-55
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 55.0 mm
híd szélesség: 16.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Introducing Levi''s férfi optikai szemüvegkeret, a smart mix of divat és funkció. ezek szemüvegkeret showcase a Szemüvegkeret crafted robust műanyag, boasting a kék szín. The lencsék szélesség méretek 55 mm, ensuring a comfortable fit. Proudly made in the USA, ezzel pair perfect for stílusos férfi seeking a BLEND of durability és aesthetic appeal. LV1018-0PJP-55
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos