Levi''s Unisex férfi női optikai szemüvegkeret LV1023-0807-21
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 49.0 mm
híd szélesség: 21.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Levi''s, divat, Unisex férfi női optikai szemüvegkeret, LV1023-0807-21
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos