Levi''s férfi optikai szemüvegkeret LV1024-0PJP-20
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 50.0 mm
híd szélesség: 20.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Levi''s, divat, férfi optikai szemüvegkeret, LV1024-0PJP-20
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos