Levi''s férfi optikai szemüvegkeret LV1029-01ED-24
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 48.0 mm
híd szélesség: 24.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Levi''s, divat, férfi optikai szemüvegkeret, LV1029-01ED-24
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos