Levi''s női optikai szemüvegkeret LV1031-0086-17
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 51.0 mm
híd szélesség: 17.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Levi''s, divat, női optikai szemüvegkeret, LV1031-0086-17
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos