Levi''s női optikai szemüvegkeret LV1032-0PJP-16
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 49.0 mm
híd szélesség: 16.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Levi''s, divat, női optikai szemüvegkeret, LV1032-0PJP-16
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos