Levi''s női optikai szemüvegkeret LV5007-0PJP-21
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 52.0 mm
híd szélesség: 21.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Levi''s, divat, női optikai szemüvegkeret, LV5007-0PJP-21
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos