Levi''s férfi optikai szemüvegkeret LV5019-0EX4-19
Várható érkezés
Részletek
lencsék szélesség: 54.0 mm
híd szélesség: 19.0 mm
Arm hossz: 145.0 mm
: Levi''s, divat, férfi optikai szemüvegkeret, LV5019-0EX4-19
10 % kedvezmény az 1 munkanapos szállítással elérhető termékeinkre, kuponkód: 1napos